9 листопада - День української писемності та мови. Ця подія співпадає із православним святом вшанування преподобного Нестора-літописця . Дослідники вважають, що саме з його праць розпочинається писемна українська мова.
Учні 5 класу Білокузьминівського ліцею популяризують рідне слово флешмобом синонімів. Вони закликають всіх небайдужих долучитися до челенджу і написати в коментарях такі синоніми до слова ГОВОРИТИ , яких вони сьогодні не згадали.
Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Сьогодні , 9 листопада, Україна відзначає ювілейний 25 День української писемності та мови. Це свято було встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року. Учні та вчителі нашого ліцею також підтримують цю славетну традицію. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Преподобного Нестора-Літописця. З давніх – давен в українського народу існувала тр
... Читать дальше »
Учні Білокузьминівського ліцею вітають всіх українців з Днем писемності та мови й віддають шану в цей день Нестору Літописцю. До вашої уваги відео - "СЛОВО ВДЯЧНИХ СПАДКОЄМЦІВ НЕСТОРА"
9 листопада у 2 класі пройшла вікторина до Дня писемності та мови "Мова калинова". Учні познайомились з історією мови,
хто винайшов абетку. Спробували себе у ролі поетів та відповідали на цікаві питання.
Сьогодні, 8 листопада, у 2 класі Білокузьминівського ліцею пройшла літературна хвилинка до 300-річчя Г.Сковороди "Байки харківські". Учні познайомились з Г.Сковородою, його творчістю. Прочитали 3 його байки : "Дві курки", "Мураха і свиня","Жайворонки". І в кінці намалювали ілюстрації до байок.
Під час віртуальної подорожі учні 8 класу (кл.кер ЛитвиненкоТ.М.) ознайомились із Міжрегіональним туристичним маршрутом “Стежками мандрівного філософа”, який наразі розробляється до 300-річчя від дня народження Г. С. Скороводи та пролягатиме через три області – Полтавську, Сумську та Харківську - від Чорнух до Сковородинівки. "Сковорода" - це новий укра
... Читать дальше »
Учні 4 класу Білокузьминівського ліцею зустрілись в День писемності та мови в Літературній вітальні ""Веселковий світ рідної мови". Що вони там тільки не робили: диктант написали, вірші читали, пісні співали, на баяні грали. Аж завидки беруть від того, як у них весело було.