В рамках акції "16 днів проти насильства" у 6 класі було проведено дискусію "Світ без насильства" керівник Шматько О. Ю. Метою якої було ознайомити дітей з документами, які захищають їх права; теоретично обґрунтувати сутність насильства, з'ясувати причини та виявлення шляхів його подолання.
#25_листопада_Міжнародний_день_боротьби_за_ліквідацію_насильства_щодо_жінок.
29 листопада під час проведення етичної бесіди “Твоя хата “не с краю”” з учнями 11 класу (кл.керівник Прокоф’єва Л.Р, практичний психолог) ми обговорювали історичні аспекти боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.
Жінки по всьому світу стають жертвами зґвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, маштаби та істинна природа такого насильства нерідко приховані. Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI сторіччі, потерпають українські жінки. Щороку близько 10000 жінок в Україні гине від домашнього насильства. Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих.
Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.
|